X Olimpiada Taneczna Malucha za nami

P24 6970Iskierka w oku, szczery uśmiech na twarzy, a do tego fantazyjne stroje. Mali artyści przepięknie prezentowali się przed licznie zgromadzoną publicznością. Po każdym występie rozentuzjazmowani widzowie szczodrze nagradzali oklaskami z wdziękiem poruszające się dzieci.

Tradycyjnie już w sobotę, 19.03.2016 na hali sportowej przy ul. Złotniczej, odbyła się zorganizowana przez Jeleniogórskie Przedszkole nr 13 X Olimpiada Taneczna Malucha.

Przejęte dzieci z dumą prezentowały dobrze przygotowane programy taneczne dobrze się przy tym bawiąc. Zapewne niejedno z nich z przyjemnością będzie wspominać ten niecodzienny występ. A kto wie, być może dla niektórych jest to początek scenicznej kariery? Na pewno takiego zdania mogły być zgromadzone na hali rodziny, które wraz z młodymi tancerzami z zadowoleniem podziwiały otrzymane przez nich medale.

Słowa uznania należą się organizatorom olimpiady za tak dobre przygotowanie imprezy rodzinnej, nie tylko z myślą o samych maluchach, ale także i o ich najbliższych.

Mówi dyrektor Przedszkola nr 13 Ewa Duziak

 

{gallery}przedszkola/2016/olimpiadamalucha{/gallery}

portalik24.pl
Czytaj cały artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *